Relacja telewizji 8 TVR

W kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu odbył się pierwszy przegląd chórów pod hasłem „W hołdzie niepodległej”. W konkursie wzięło udział 9 chórów nie tylko z naszego regionu. Przegląd był okazją do uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

djembed

PRZEGLĄD CHÓRÓW „W HOŁDZIE NIEPODLEGŁEJ” W SIERADZU - podsumowanie

W dniu 07 października 2018 roku odbył się w naszej parafii Przegląd Chórów pn. „W hołdzie niepodległej”. Organizatorami tego wydarzenia było Towarzystwo Śpiewacze CANTATE DEO oraz Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu. Przegląd rozpoczęła uroczysta Msza Święta, którą sprawował proboszcz parafii ks. dr prał. Mirosław Miłek. Ksiądz Prałat przywitał wszsytkich uczestników, życząc powodzenia podczas występów, oraz zapewniając o swojej modlitwie, ale także dziękując za pielęgnowanie patriotyzmu i oddanie szacunku wszystkim poległym w obronie naszej Ojczyzny.

Przeglądzie Chórów „W hołdzie niepodległej”

W imieniu Towarzystwa Śpiewaczego CANTATE DEO z Sieradza, działającego przy parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu, zapraszamy wszystkich bardzo gorąco do udziału w organizowanym Przeglądzie Chórów pn. „W hołdzie niepodległej”, który odbędzie się 7 października 2018 roku w naszym kościele parafialnym.

    Przegląd ma charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć chóry amatorskie wielogłosowe z całego kraju. Regulamin konkursu przewiduje wykonanie przez uczestników 3 utworów:
1 o tematyce religijnej, 1 o tematyce patriotycznej oraz 1 o tematyce dowolnej, stosownej do miejsca, w którym będą odbywały się przesłuchania tj. w kościele.

Free Joomla templates by Ltheme