Historia Wielkiej Miłości

„Już kolejny rok z rzędu w Okresie Narodzenia Pańskiego mogliśmy przenieść się myślami do Betlejem. A wszystko to za sprawą naszego parafialnego zespołu „Soli Deo” we współpracy z chórem „Niebo – TAK”. Kolędy we wspaniałej aranżacji wsparte niesamowitymi animacjami świetlnymi wypełniły całą naszą świątynię w sobotni wieczór 11 stycznia. Wielkie podziękowanie dla członków zespołu oraz chóru, a także dla ich przyjaciół, którzy wspomagali ich grą na instrumentach oraz przygotowali efekty audio-wizualne. Niech Bóg będzie Uwielbiony we wszystkich, którzy swoim zaangażowaniem rozszerzają Jego Chwałę.”

Koncert Adwentowy "Na co czekasz?"

Wieczór Uwielbienia

W sobotę 2. września br. o godzinie 20 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego odbył się Wieczór Uwielbienia. Było to muzyczno - modlitewne spotkanie, na które zaprosił zespół Soli Deo wraz ze swoim opiekunem ks. Krzysztofem oraz zaprzyjaźnionymi klerykami z włocławskiego seminarium.  Tym wydarzeniem zespół jak co roku upamiętnił śp. Justynę Świniarską – zmarłą nagle przed sześcioma laty członkinię zespołu. Tym razem wykonawcami koncertu nie było tylko Soli Deo, a Chór Uwielbienia, do którego większość członków zespołu należy. Powstał on przed kilkoma miesiącami w ramach sieradzkiego Koncertu Uwielbienia, a łączy wokalistów i muzyków nie tylko z Sieradza, ale z całej Polski.

Oprócz wspomnienia śp. Justyny koncert był przede wszystkim okazją do bliskiego spotkania z Jezusem. Pomagały nam w tym słowa i muzyka wykonywana przez Chór. Były to piosenki m.in. zespołów TGD, Hillsong United oraz Soli Deo. Między utworami księża kierowali do nas słowo oraz dawali okazję do skorzystania z modlitwy wstawienniczej i sakramentu pokuty. Wystawiona Monstrancja dawała jeszcze większe poczucie obecności Chrystusa. Całe wydarzenie owocowało w wiele emocji i natchnień, a biorący w nim udział przyznawali, że była to wspaniała okazja do modlitwy i uwielbienia Pana.

Koncert zespołu Soli Deo

6. maja br. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sieradzu zagraliśmy koncert promujący naszą najnowszą płytę "Z głębi serca". Wykonaliśmy tam utwory z albumu w wielu nowych aranżacjach. Był to dla nas niezwykle przyjemny wieczór, podczas którego w kameralnej atmosferze mogliśmy wychwalać Pana i dzielić się z Wami naszą radością z tego co robimy.
Jesteśmy zaszczyceni zaproszeniem pana dyrektora Andrzeja Grześkowiaka.
Dziękujemy wszystkim, którzy z nami byli za przybycie i wspaniałą atmosferę. Po raz kolejny podkreślimy, że jesteśmy niezwykle wdzięczni za okazane nam zainteresowanie, docenienie naszej pracy i wszystkie zakupione płyty.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Łukasza Piotrowskiego, dziękujemy! :)

Podkategorie

Free Joomla templates by Ltheme