8 urodziny "Bożych Nutek"

W środę 26 lutego wraz z imieninami  naszego księdza proboszcza, swoje 8 urodziny obchodził zespół "Boże Nutki". W niedzielę 23 lutego podczas Mszy św. o godz. 10.30 wszyscy modliliśmy się  w ich intencji. 

Po Mszy św. wraz z opiekunem ks. Maciejem Pawlakiem i rodzicami przystąpiliśmy do krojenia urodzinowego tortu!

Życzymy dalszego błogosławieństwa i opieki św. Cecylii - patronki muzyki.

 

Wszystkim członkom zespołu na czele z jego opiekunem ks. Maciejem Pawlakiem oraz Prezeską Zespołu Dominiką gratulujemy i życzymy wytrwałości i zapału w dalszym głoszeniu Chwały Bożej poprzez swój śpiew

Boże Nutki na Rybie 2019

Może nie pierwsze miejsce ale też ważne
Dziś jedna osoba przed naszym wyjazdem powiedziała nam bardzo ważne dla nas słowa...
"Nieważne, które miejsce zajmiecie, dla mnie i tak zawsze będziecie na pierwszym miejscu, inni was nie może nie cenią, wy musicie się sami cenić bo to jest najważniejsze"
I to nas podniosło na Duchu!
Dziękujemy!http

{youtube}djembed

XI Festiwal Piosenki Religijnej Ryba

24 listopada 2018 roku nasz zespół muzyczny "Boże Nutki" wziął udział w XI Festiwalu Piosenki Religijnej Ryba w Ślesinie na którym otrzymał wyróżnienie.  W festiwalu brało udział 26 zespołów.  Swoje podziękowania zespół kieruje do opiekuna zespołu Ks. Macieja Pawlaka i do rodziców za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu ☺
Poniżej przedstawiamy film z festiwalu.  

djembed
Zapraszamy do oglądania ☺☺☺

 

5 - lecie zespołu muzycznego "Boże Nutki"

W niedzielę, 26 lutego obchodziliśmy 5 urodziny zespołu "Boże Nutki". Dzieci podczas Mszy św. o godz. 10.30, sprawowanej w ich intencji towarzyszyły swoim śpiewem i muzyką. Po Mszy św. wraz z opiekunem ks. Januszem i rodzicami przystąpiły do krojenia urodzinowego tortu! Życzymy dalszego błogosławieństwa i opieki św. Cecylii - patronki muzyki.

Free Joomla templates by Ltheme