Aktualności
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XI Niedziela Zwykła /14 czerwca 2015r./


1. Gromadząc się na Eucharystii, Kościół aktualizuje królestwo Boże przez wspolne słuchanie słowa Bożego, które ma moc na nowo wzrastać w ludzkich sercach. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby ziarno słowa Bożego wydało obfity plon w naszych ludzkich sercach, a owoce tego zasiewu niech przerodzą się w uczynki miłosierdzia wobec braci i sióstr.
2. Dziękujemy z ofiary z ubiegłej niedzieli na tace inwestycyjną oraz za wsparcie do puszek budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
3. Dzisiaj o godz 17.00 spotkanie zespołu liturgicznego dorosłych.
4. Trwają nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy.
5. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek- bł. Jolantę; w środę-św. Alberta Chmielowskiego.
6. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie rodziny Radia Maryja natomiast w czwartek spotkanie apostołów Bożego Miłosierdzia ,,Faustinum”.
7. W środę o godz18.30 spotkanie katechetów i podsumowanie kończącego się roku szkolnego.
8. Organizujemy wyjazd dla dzieci i rodziców, dziadków na XVII Ogólnopolską Pielgrzymkę Podwórkowych Kół Różańcowych na Jasnej Górze, która odbędzie się 21 czerwca (niedziela) 2015 roku. Zapisy u p.A. Kobryń i p. K. Puchalskiej codziennie po Mszt wieczornej. Kto chciałby wesprzeć ten wyjazd może to uczynić codziennie przy wyjściu.
9. Jest także organizowana pielgrzymka autokarowa do Sokółki – miejsca cudu Eucharystycznego i Wilna w dniach 11-13 lipca. Wszystkie informacje i kontakt znajdują się w gablocie.
10. W najbliższy piątek 19 czerwca grupa naszych ministrantów wyjeżdża do Zakopanego. Wyjazd o godz. 13.00 sprzed kościoła. Dziś po Mszy o g. 10.30 spotkanie z rodzicami ministrantów wyjeżdżających do Zakopanego. Jeśliby ktoś chciał wesprzeć tę wycieczkę proszę się skontaktować z ks. Januszem.
11. W związku z wakacjami mamy różnież ofertę dla całej młodzieży. Pierwsza to wyjazd na Rekolekcje Ewangelizacyjne Saruel w Różanymstoku w dniach 6-18 lipca 2015; druga to wyjazd na Oazę do Szkalrskiej Poręby połączonej ze zwiedzaniem Czech w dniach 15-30 lipca. Wszystkich informacji udziela ks. Robert.
12. W piątek po Mszy wieczornej katecheza chrzcielna przed chrztami w niedzielę. O 19.00 spotkanie młodzieży nalezącej do grupy przygotowującej się na ŚDM 2016.
13. Zachęcamy do nabywania Przewodnika Katolickiego i innych czasopism. Jest w Naszej Rodzinie, Różaniec, Anioł Stróż.
14. Niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w walce ze złem. Zagrażającym ziarnu słowa Bożego.
 

Historia  |  Organy  |  Księża  |  Laikat  |  Diecezja  |  Aktualnosci  |  Galeria  |  Linki  |  Info  |  Kontakt
Copyright © 2001-2007 simea.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.