Aktualności
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XXXIV Niedziela Zwykła - Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata /23 listopada 2014r./

1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - ostatnia niedziela roku liturgicznego. Dziękujemy ks. Zbigniewowi Rajowi za wygłoszone słowo Boże. Serdeczne Bóg zapłać dla wszystkich, którzy odpowiedzą na apel ks. Zbigniewa i wesprą dzieło remontu kościoła w Broniewie.
2. Tradycyjnie przyjmujemy na modlitwę wypominkową za zmarłych przed niedzielnymi Mszami świętymi.
3. We wtorek w Kaplicy Miłosierdzia Bożego o godz. 17.45 wspólna modlitwa Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Na Mszy o godz. 18.00 poświecenie książeczek do nabożeństwa i wręczenie ich dzieciom przygotowującym się do pierwszej spowiedzi i komunii św.
4. Bractwo Eucharystyczne zaprasza wszystkich na wspólną modlitwę o uwolnienie w najbliższą środę do kaplicy Bożego Miłosierdzia na godz. 17.00.
5. W sobotę 29 listopada o godz. 10.00 w kościele próba spowiedzi dla dzieci klasy trzeciej ze szkoły podstawowej z Zapusty, a po południu odbędzie się w naszej parafii dekanalny dzień skupienia dla ministrantów, który rozpocznie się o godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich ministrantów: młodszych i starszych na to spotkanie. A o godz. 17.00 odbędą się w naszym kościele po raz pierwszy uroczyste I nieszpory na rozpoczęcie Adwentu i nowego roku liturgicznego. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie wszystkie wspólnoty i zespoły działające w naszej parafii.
6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest Przewodnik katolicki, Źródło, Wzrastanie i inne gazety.
7. Cały czas można się zapisywać na pielgrzymkę do Torunia 29.11.2014. Ci, którzy nie mogą jechać swoją ofiarę na budowę świątyni wotum wdzięczności za Jana Pawła II mogą przekazać codziennie po Mszy wieczornej. Wyjazd przy kościele o godz. 7.30.
W tym tygodniu przypada ostatni piątek miesiąca. Spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 19.00 ale tym razem odbędzie się w Kolegiacie Sieradzkiej. Zapraszamy na to spotkanie także uczniów klas II oraz wszystkich, którzy duchem czują się młodo. Gościem będzie Patrycja Churlak, aktorka znana z serialu „Na Wspólnej”, czy „Blondynka”; autorka książki „Nawrócona wiedźma”. Jest to pierwsze z cyklu najbliższych spotkań dla młodzieży na zbliżający się Adwent i Wielki Post.
8. Przyjmijmy kapłańskie błogosławieństwo.
 

Historia  |  Organy  |  Księża  |  Laikat  |  Diecezja  |  Aktualnosci  |  Galeria  |  Linki  |  Info  |  Kontakt
Copyright © 2001-2007 simea.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.