Aktualności
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XXXIV Niedziela - Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata /22 listopada 2015 r./

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - ostatnia niedziela roku liturgicznego. W kończącym się roku liturgicznym serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom i Panom, którzy systematycznie i z poświęceniem w każdy poniedziałek przychodzą, aby utrzymać w czystości i porządku nasz kościół. Serdecznie Wam drodzy jeszcze raz dziękujemy. Jednocześnie zachęcamy też inne osoby, które chciałyby swój czas i siły poświęcić na tę formę pomocy i służby naszej parafii.
2. Dziś swoje święto patronalne obchodzą p. Idzi - organista, chór parafialny, zespoły młodzieżowe i dziecięce z racji przypadającego w dniu 22 listopada wspomnienia św. Cecylii. Msza Święta w intencji chóru z udziałem zaproszonych Chórów o 12.00.
3. Wczoraj swoje imieniny obchodził ks. Janusz. Dziś Msza w Jego intencji o 10.30.
4. Krąg biblijny jutro o 18.45.
5. Spotkanie wdów 26.11 w czwartek o godz. 16.30. Zapraszamy nowe wdowy i wdowców. Brakuje jeszcze 2 osób, aby rozpocząć kolejne przygotowanie do konsekracji wdowieństwa.
6. Spotkanie katechetów naszej parafii również w czwartek o 18.45 na plebanii.
7. Polecamy prasę katolicką na czele z Przewodnikiem Katolickim. Jest Różaniec, a także Ola i Jaś.
8. Tradycyjnie przyjmujemy jeszcze na modlitwę wypominkową za zmarłych przed niedzielnymi Mszami świętymi.
9. Bractwo Eucharystyczne zaprasza serdecznie w piątek 27 listopada na godz. 17.00 do kaplicy Bożego Miłosierdzia na wspólną modlitwę o uwolnienie zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
10. 28 listopada chcemy zorganizować pielgrzymkę do Sanktuarium Męczeństwa ks. Jerzego Popiełuszki przy Włocławskiej tamie połączoną z udziałem w I Nieszporach Adwentu we włocławskiej Katedrze. Serdecznie zapraszamy. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
11. Uroczyste I Nieszpory I Niedzieli Adwentu o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy z brewiarzami.
12. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Jak co roku chcemy zorganizować zbiórkę do puszek, która będzie przeznaczona na pomoc potrzebującym z naszej parafii, aby mogli dobrze przeżyć Święta Bożego Narodzenia.
13. Są już także do nabycia świece Caritas na stół wigilijny. W zależności od wielkości w cenie 5 i 15 zł.
14. W sobotę 5 grudnia organizujemy pielgrzymkę do Torunia na 24 rocznice powstania Radia Maryja. Zapisy codziennie po Mszy Świętej. Przy zapisach konieczny jest numer PESEL.
15. Myśląc o młodzieży organizujemy narciarski wyjazd do Zakopanego w drugim tygodniu ferii 22-27 lutego 2016. W programie: nauka jazdy na nartach, łyżwy, pobyt na termach w Białce. Koszt jedynie 680 zł. Wszystkie informacje u ks. Roberta.
16. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na cały tydzień.
 

Historia  |  Organy  |  Księża  |  Laikat  |  Diecezja  |  Aktualnosci  |  Galeria  |  Linki  |  Info  |  Kontakt
Copyright © 2001-2007 simea.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.