Towarzystwo Śpiewacze
„Cantate Deo”

  • 00slajd00.jpg
  • 5.jpg
  • 11listopada24.jpg
  • slajd10a.jpg
  • slajd11a.jpg
  • slajdy12a.jpg
  • slajdy_03a.jpg
  • slajdy_07a.jpg
  • slajd_monice001.jpg
  • slajd_monice003.jpg

Chór "Cantate Deo" działa od 40 lat przy parafii p.w. NSJ w Sieradzu. Uczestniczy w uroczystościach religijnych oraz  w ważnych wydarzeniach kulturalnych i społecznych. Skupia miłośników muzyki gotowych poświęcić swój czas dla kultywowania tradycji śpiewu, ubogacania życia kulturalnego w środowisku, krzewienia kultury chrześcijańskiej i narodowej.

Featured

Święto Flagi Biało- Czerwonej i rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Chór Cantate Deo to nie tylko śpiew podczas uroczystości religijnych, ale także troska o wartości, które budują naszą polską tożsamość i wspólnotę. 30 kwietnia 2026r mieliśmy zaszczyt wziąć udział w akademii z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu, przygotowanej przez kadrę pedagogiczną oraz uczniów.

Podczas uroczystości wykonaliśmy pieśni patriotyczne, włączając się w podniosły charakter wydarzenia i wspólnie przeżywając tę ważną lekcję historii. Takie spotkania pokazują, jak muzyka potrafi łączyć pokolenia – budując więź, wzajemny szacunek i poczucie wspólnoty.

Dziękujemy za zaproszenie oraz możliwość wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia!